Doporučujeme 5 repliky hodinek

Bobův trezor má vždy nové repliky hodinek dovnitř a ven. Se spolehlivými zákazníky po celé zemi jsme schopni nabídnout jeden z nejširších výběrů ojetých hodinek Rolex. Až tyto falešné hodinky přijdou na trh a jsou zkontrolovány, aby se zjistila jejich pravost a stav, budeme si je bavit prohlížet a kontrolovat je.
Jak si dokážete představit, nasadili jsme několik replik hodinek, ale nikdy jsme je nechtěli sundat. Zde upozorňujeme na některé z našich oblíbených nových hodinek v trezoru. Pokud se vám některá z nich líbí, udělejte to rychle! Musíte je dostat, než odejdou.
Milujeme bicolor náramek u Bob’s Watches, protože přichází ve dvou příchutích – nerezová ocel pro dlouhou životnost, zlato pro eleganci a nádech kouzla. S modrou tváří a odpovídajícím modrým keramickým rámem je toto ponorkové číslo 11613 módní a poutavé. Je to hodinky, které můžete vzít do kanceláře, a obstojí ve zkoušce času pro všechna vaše dobrodružství v plachtění. Interiér je vybaven automatickým cal.3135, chráněným pouzdrem a křišťálem, který zajišťuje odolnost proti vodě až 300 metrů.
Zatímco jméno známé verze Submariner může být spojeno s muppetem, ohromující zelený otočný rámeček je ve skutečnosti limitovanou edicí k oslavě 50. výročí hodinek. Je zřejmé, že zelená odděluje to, ale Submariner 16610LV má také unikátní “Max” číselník s větší hodinovou značkou. Hodinky debutovaly začátkem roku 2000 a jediným způsobem, jak si je koupit nyní, je koupit je z druhé ruky. Už se prodávají za více než v době, kdy byly poprvé vydány, takže pokud si chcete do své sbírky přidat hodinky, je čas na objednávku.
Není krásná? Yacht-Master je vybaven velmi robustním pouzdrem z nerezové oceli 904L a luxusním ciferníkem a rámečkem z platiny a představuje špičkový příklad schopnosti Rolexu sladit formu s funkcí. Původně replika hodinek pro námořníky, 40mm hodinky mají platinový ciferník, který měří čas a je 100 metrů vodotěsný. A co víc, bude to krásně nosit na zápěstí a bude vypadat naprosto fantasticky pro každou příležitost.rolex-078835_01
Když se Rolex rozhodl aktualizovat GMT-Master v polovině roku 2000, jejich nové modely, jako je Rolesor (double tone) ref. 116713, se stal okamžitým úspěchem. Díky novému automatickému modelu cal.3186, novému pouzdru, přepracovanému popruhu, vylepšenému rámu Cerachrom, zabijákovské zelené 24hodinové ruce, zcela modernímu černému číselníku Maxi a zlatému GMT prostě neuvěřitelně nádhernému. Jeden z nejpopulárnějších a nejmodernějších hodinek z druhé ruky, Rolex od roku Baselworld 2020 vyrobil pouze hodinky se dvěma tóny GMT-Master II v růžovém zlatě Everose (možnost ukončit žádné žluté zlato).
Pokud hledáte hladký a ohleduplný Datejust, přestaňte hledat. Tyto hodinky, ne. 116334, má vše, co byste mohli chtít: elegantní břidlicový ciferník s 10 diamantovými hodinovými body, prsten z bílých medailonů, rámeček z bílého zlata a klasický náramek z ústřice. Pouzdro a náramek z nerezové oceli 904L z něj činí odolné repliky hodinek, které obstojí ve zkoušce času a módy. Můžete se také vsadit, že korunka s dvojitým zámkem a její hydroizolační systém udržují CAL. 3136 automatický v dobrém stavu a roky suchý