Fantastická večeře s repliky Omega v Houstonu

Věřím, že každý muž měl někdy sny o GRU jako kluk z astronautů. Tento týden v Houstonu, na oslavu 45. výročí bezpečného návratu mise Apollo 13, Omega uspořádal úžasnou gala večeři s tématem Měsíce. Dostali jsme příležitost setkat se a poslouchat astronauty, kapitána Jamese Lovella a generála Thomase Stafforda. Dosáhli svých snů o proklouznutí surových pout Země, což je opravdu inspirativní.
Předtím jsme navštívili Johnson Space Center a viděli jsme některé skutečné rakety, které byly použity ke spuštění vesmírného programu Gemini a Apollo. Odvaha těchto mužů nás opravdu dotkla. Jen si představte, že se ve vozidlech vypouští do neznáma, což je děsivá věc.
Od nejranějšího roku repliky hodinek Omega bere vztah asociace spolu s programy Nae sa. Speedmaster byl vybrán Nasa, ale není určen pro průzkum vesmíru. Protože podle slov generálního ředitele Omega Stephena Urquharta: „Když Nasa hledal oficiální hodinky, profesionální Speedmaster již měl všechny funkce, které potřeboval.“

re

Hodinky jsou nyní docela slavné, protože jsou to první, které se nosí na Měsíci, ale co je významnější, je to, že hrála důležitou funkci, která Lovellovi umožňuje manuálně ovládat přesnou 14sekundovou podporu z trysek. Díky této funkci hodinky zachránily životy týmu poté, co byly deaktivovány všechny hodiny na palubě, aby se šetřila životně důležitá energie.
Řekl bych tedy, že je opravdu dost hodné na večeři s Georgem Clooneym poté, co sehrál důležitou roli v historii lidstva.