Funkce Porovnání Breitlingu a Omegy

Zatímco obě kolekce nabízejí bohatý sortiment navržený tak, aby uspokojil jakýkoli vkus, Planet Ocean vyniká vpředu. Celkově vzato, přichází ve více než stovce různých příchutí, se čtyřmi velikostmi, pěti různými kovy, pěti barvami číselníku a třemi komplikacemi.
I když je luxus kolekce nepopiratelný, význam každého modelu zůstává velmi jasný. I ten nejmenší model ve sbírce má znatelný náskok a je vybaven výrazně silnějším pouzdrem než replikový model OMEGA Diver 300M, aby zvládl tlak 600 metrů odolného proti vodě.repliky Omega
Pokud jde o funkčnost, můžete si vybrat mezi jednoduchým modelem času a data (který tvoří většinu dostupných modelů), malým počtem modelů GMT a několika modely chronografů. Chronografový model je k dispozici pouze v největší velikosti, 45,5 mm, zatímco model GMT je k dispozici pouze v 43,5, ale můžete si vybrat ze široké škály časových a datových modelů.
Celkově lze říci, že kolekce repliky OMEGA Planet Ocean dokáže přecházet mezi schopností mít všestranný sportovní model a obecným pojetím luxusního modelu – to vše od výrobce, který je na vrcholu své hry.
Řada Breitling Superocean je mnohem čistší než ta Omega. Nenajdete zde žádné fantastické nové slitiny nebo kapaliny roztaveného zlata a chronografy s funkcemi data patří mezi nejsložitější. U každého modelu nedostanete ani hélium, a to pouze u těch, které mají hodnocení na 1000 metrů a hlouběji.
Přestože technika nemusí být tak pokročilá jako u hodinek Omega, Superocean je úžasně talentovaný. Celkově na Breitling Superocean není nic jemného, ale o to právě jde. Tyto profesionální repliky hodinek větších rozměrů jsou určeny lidem s odcházejícími osobnostmi a svou práci dělají skvěle.