IWC Portofino Ručně ran kopior sbírky

Vlajkovou lodí rodiny Portofino s nově vyvinutým IWC Ručně rány sbírek uvítala širokou šíření replik na trhu. Nové repliky kolekce jsou k dispozici ve zlatém pouzdře s břidlicovou v barvě ciferníku a pevných zlatých marek; nebo v nerezovém pouzdru s postříbřeným nebo černý ciferník a pozlacenými značek.
Portofino znamená eleganci a třídy, ale především, pro jednoduchost. První model v kolekci byl skutečně řízen z výroby v Schaffhausen pohybem kapesní hodinky. V té době, velké pánské hodinky zřídka měří více než 41 až 42 mm v průměru, takže Portofino začalo počítání času ve 46 mm případu i před vznikem velkých modelů velikosti. Nicméně, to může znít velké pro vás, ale štíhlé oka a malé vinutí koruna bude určitě dělat to nositelné na většinu typů zápěstí a velikostí.
Dalším zajímavým rysem replik Portofino je jeho aligátor popruh. Tato aligátor popruh byl dovezen z Itálie, který dělá to vypadající krásné a budou dokonale ladí s šaty. Kvalita-moudrý, nejslabším článkem v mechanických hodinek je jeho pohyb. Ačkoli široce používané na trhu klockor kopior, zůstává nové hnutí, který má ještě osvědčit v průběhu času. Na jeho zpětné vazby do 5 let, jsme přesvědčeni, nové hnutí Hand-Wound bude stejně spolehlivé.
I přes velké výrobní čísla kopior IWC, jsme hrdí, že je mistr v tvorbě krásných a dokonale hotové Hodinková pouzdra. Kromě toho jemně navržený fáze měsíce přináší velkou vitalitu kdysi společné-vypadající design.