okouzlující Chopard – grand prix de Monaco Historique Time Attack MF repliky hodinek – první repliky hodinek v Grand Prix de monaco kolekce Historique

se zdá být univerzální pravidlo, že jakmile něco je zbrusu nový a je vůbec první, kdo jako vlajková loď nebo vůdce, musí to být něco, že zvláštní a vynikající. Chopard – grand prix de Monaco Historique Time Attack mf je prostě takový druh vlajkové lodi společnosti. model repliky hodinek je, ve skutečnosti je velmi první model repliky hodinek v Grand Prix de monaco kolekce Historique který je vytvořený s COSC certifikovaný Quartz chronometru. Chopard grand prix de Monaco Historique je řemeslně a zkonstruovány tak, aby dosáhli dokonalosti a estetický vzhled. multi funkční schopnost čas útoku MF je mimořádná a proto je uznávaný jako jeden produkt, který řemeslně dokonalé spojení designu a funkčnosti. grand prix de Monaco historique, poprvé konal v roce 1998, se stala každoroční sportovní událost jen kvůli nadšení milovníky sportu a rychlost ventilátorů. to je nejvíce imperativ a nejpřitažlivější automobilový závod. to láká mnoho automobilových fanoušků a ostřílených automobilových sběratelů. Chopard s jejich technicky brilantní modely repliky hodinek učinil mnoho záznamů v digitálních časových mechanismů. je přirozené, že dvě velké společnosti v příslušné oblasti spojí prezentovat nejlepší produkt přijatelné pro celé světové společenství.
to bylo od roku 2002 Chopard a grand prix de Monaco Historique pracovali společně, aby se jemné a okouzlující repliky hodinek a mechanismy spojované s optimální přesnost a vysoce kvalitní zpracování, které byste očekávali vidět v kasinu nebo luxusního hotelu v Monaku. digitální chronograf zahájila Chopard grand prix de monaco Historique je značka smělý pokus majestátnosti stylu. věnování digitálního chronografu tím Chopard na dobře známé a historické automobilový závod Grand Prix de monaco Historique byl tučný pokus, který musí být napsán v zlatým písmem v historickém procesu automobilových závodů, a také v historických digitálních chronografů.
jak všichni víme, rychlost nadšenci a závodníci automobilů hledat toužebně přesné a okouzlující chronografu. Time Attack mf je naprosto vázán zachytit přitažlivost vozu sportovní bratrství. to pomůže fanoušci rychlost vypočítat rychlost a čas až na jednu setinu sekundy. Time Attack mf má mnoho dalších zábavných funkcí a funkce, jakož. mezi ně patří hodiny, minuty a sekundy ukázal centrální rukou, datum, druhé časové zóny, odpočítávání, dva budíky a 100. druhé chronograf funkcí. Tyto multi-funkce mohou být prezentovány dvěma tlačítky umístěnými na 2 a 4 hodin a informace jsou k vidění na jasné digitální displej, který se nachází v 6 hodin. Chopard – grand prix de Monaco Historique Time Attack mf je exkluzivní multifunkční zařízení s dokončení tachometrické stupnice hroty kolem rámečku. pokud se vám líbí Panerai repliky hodinek, ale myslíte, že jsou příliš nákladné, zkuste Panerai repliky hodinek. že jsou mnohem levnější, s kvalitou originálů.
grand prix de Monaco Historique Time Attack mf je navržen s krásným černým číselníkem. případ je 42,5 mm rozměry provést vysoce kvalitní nerezové oceli. Kromě modelu oceli je k dispozici v 18-karátové růžové zlato také. to je pěkně žádoucí páskem v ocelovým náramkem, kůže nebo 1960 Dunlop závodní pneumatiky běhounu motivu kaučuku. case-back je navržen s “grand prix de Monaco Historique” nápisem. to je odolný proti vodě do 50 m, ocel koruna zdobí motivem závodní kola a případ je odolný proti oslnění leštěný s safírovým sklem. jako první repliky hodinek design v Grand Prix de Monaco kolekce historique, tento model se zobrazí výrazně okouzlující kouzlo celé kolekce repliky hodinek.