patrizzi & co aukce vystupoval historických repliky hodinek Breguet tím, že nabízí tři nádherné hisorical kapesní repliky hodinek

slavné značky – nový aukční společnost Osvaldo patrizzi je, patrizzi & co, zahájila své debutové prodej v půvabné stylu s autoritativním prezentací tří jemných 19. století kapsa Replica hodinky návrhů v roce 2016. Tyto tři nádherné modely Replica hodinky připsaný hodně s velkým významem pro Abraham-Louis Breguet. datován do října 1815 je Breguet je ne. 2.396, je rozlišování 18k zlaté kapesní hodinky, replika, která v sobě spojuje čtyři minuty Tourbillon, nezávislé sekund a indikátor rezervy chodu; nápadně, tato položka je jedním z pouhých dvou replik návrhy hodinky, které vytvořili Breguet, který je vystupoval v Tourbillon v tandemu s konstantní silou úniku – a to jak originálních vynálezů mistra. cena repliky hodinek je zhruba mezi 600.000 a 900.000 švýcarských franků.
Breguet ne. 2807 je neméně jedinečná nebo mimořádné. kombinující rovnici času s věčným kalendářem a fází Měsíce, tento 18 K žluté zlaté kapesní hodinky replika design, který zdobí smaltovanou číselníku je dodáván spolu s kopií Breguet technického kreslení, a vybavenou krabici. jen tři takové verze bylo známo, že byla vytvořena Breguet během jeho celého života. Odhady Předprodej pro ne. 2807 jsou CHF 1,500,000-2,000,000.
Breguet garde temps paluba chronometr no. 3787 replika hodinky, model, původně prodával počítat schouvaloff v roce 1823, doplňuje trojici. stojící na jedné ze tří těchto modelů je známo, že dnes existují, stříbrná chronometr s dvěma sudy nese velký význam jak být mezi prvními funkčními paluba repliky hodinek. Cena tohoto modelu odhad pro Breguet no. 3787 CHF 150,000-200,000.
patrizzi & co držel aukci 18. listopadu 2016 v hotelu Richmond v Ženevě, s možností účasti přivítal přes internet. před prodejem, výstavy už se konala v New Yorku, Miláně, a konečně Ženevě, na 15. až 17. listopadu. i když tři modely nebyly zcela nové výtvory ze společnosti, které byly vydány na několik let, jsou stále velmi populární, a uvítala některých lidí po celém světě.