Průvodce nákupem pro bílý číselník Rolex Daytona

Nová generace stále překonává starou. Úspora energie vzrostla za posledních 50 hodin o 72 hodin, účinnost samonavíjecího systému se zvýšila o 68% a jako první použila proprietární chloupek Blue Parachrom se všemi antimagnetickými a rázovými odpory.
Důležitější je však komponenta časování spojky. S tradičními příčnými nebo příčnými spojkami používanými v předchozích modelech, cal. 4130 má vertikální systém. To znamená, že může provádět přesnější starty a zastávky, aniž by byla silně proti většině konkurentů. Kromě toho mohou stopky běžet déle, aniž by to ovlivnilo celkovou časovou kontrolu falešných hodinek, a celou jednotku lze použít, protože na rozdíl od některých jiných integrovaných jednotek lze vyjmout, rozebrat, promazat a vyměnit.repliky hodinek
repliky rolex daytona prožila pozoruhodný život, od jednoho ze vzácných překročení značky po luxus, který si peníze nemohou koupit. Model, který byl původně navržen tak, aby vyhovoval vysokému energetickému světu motoristického sportu, se stal symbolem bohatství, úspěchu a horlivého oka hodin. Dnes se nová i stará vína stávají cennějšími – a trend nevykazuje žádné známky zpomalení.
Možná nejoblíbenější funkce z loňského odkazu. 16610 je okrajová vložka. Mnoho nejnovějších profesionálních kolekcí Rolex, včetně ponorek, má nyní své rámečky vyrobené z patentované keramické keramiky Rolex – materiálu, který je vysoce odolný proti poškrábání a zaručený, že po dlouhodobém vystavení slané vodě nebo UV záření nezmizí. Zatímco Cerachrom je lepší, co se týče výkonu a dlouhověkosti, mírně snižuje vývoj vlastní osobnosti hodinek, té, která se vyvíjí příležitostným nárazem nebo škrábancem, a každému z nich dává příběh a život. Za padesát let, jakkoli může být zajímavá jeho životnost, bude vypadat přesně jako zbrusu nové hodinky, které právě vyšly z výrobní linky.
Zatímco keramické okraje víceméně nikdy nestárnou, přesný opak platí pro hliníkový šroub používaný na falešné rolexové ponorce 16610. Jsou stále robustní a snadněji mizí po chvíli žití na horkém slunci nebo pod vlnami. Tyto vybledlé hliníkové rámové vložky se mohou dodávat v různých barvách, od šedé do modré, a toto konkrétní bronzování je něco, co vintage fanoušci aktivně hledají a zdroj vzrušení pro mnoho sběratelů. Zejména pokud jde o sběr historických odkazů, nejedná se často o nejoriginálnější příklady nejvyšších cen, ale o ty, které jsou elegantního věku velmi jedinečným způsobem.