Věčný kalendář bude věčnost na zápěstí

Věčný kalendář repliky hodinek, hodiny, která mě fascinovala, to není jen kvůli jeho složitosti, ale také proto, že je pravděpodobně jedním z nejužitečnějších komplikací v hodinářském průmyslu je, nemluvě o to, jak fascinující vidět v akci! Jednoduše řečeno, je to jen hodinky, správný den v týdnu, datum, měsíc nebo rok na vašem zápěstí navždy (dobře, druh), což je to, co většina lidí by řekla, ale v mých očích to bylo mnohem víc, než zde. V dnešním moderním světě, zní to trochu směšné množství peněz na utrácení hodně bezohledný, takže můžete říct svůj den, datum, měsíc nebo rok to je tím, pohledem na zápěstí (dobře, možná trochu víc než jen pohled ), zřejmě nebude zapomenout na čas. Můžeme se však podíval jen v našich chytrých telefonů, aby to právě to, co každý den, ve skutečnosti jsme ani nemusíte telefon je dost chytrý, aby být schopen zobrazit tuto funkci.
To je právě to, majestát mechanické hodinky, které lze zobrazit informace pro vás je krásná věc. Mechanické hodinky, aby zvážila nejnovější matematika je prostě úžasné, a pak budete muset dělat věci i Věčný kalendář repliky hodinek jsou s přesností na několik set let, kdy pouze mírná úprava, opravdu potřebují opravit zajímavější. Z tohoto důvodu, jen chvíli uvažoval; po kalendářním repliky hodinek dne, den, měsíc, rok integrovány s přihlédnutím k rozdílné délky měsíc a přestupný rok, a pak se k udržování této úrovně přesnosti, takže generace lidí, když vaše vnoučata jsou na něj hledí , stále to ukazuje správné datum, den, měsíc a rok! Ale není pochyb o tom, z nichž jedna je druhé časy pouze jednou za čtyři roky, nebo přebytek převodovky je, aby bylo možné, a na vrcholu tohoto, která je dána k vám, aby vaše repliky 178274-0107-8 178274-032615-8watcheswound účtu (v případě automatické pak replika watcheswinder přijde velmi užitečné).
Nyní, obecný kalendář je často málo známý, ale v průběhu let značky zahájilo více ležérní kousky – tak, aby vám širokou škálu replika hodinek z čeho vybírat. A aby toho nebylo dost někteří dokonce obsahovat další užitečné komplikace, jako je chronografů (pro mě jsou stejně užitečné jako věčné kalendáře) a minuty opakovačů. To znamená, že další kalendářní často docela těžký cenovka. Je to pochopitelné, protože každá replika hodinek trvat týdny nebo dokonce měsíce, aby se, jen vyškolený hodinář skutečně umožňuje pro tyto práce, protože vyžadují jemné montážní práce.
Nicméně, když je vše řečeno a uděláno, i když vysoká cena, kterou může mít kalendář hodinky, skutečným problémem je to způsob, můžete opravdu dát cenu romantiku?