Vydání 50. výročí Omega Seamaster Diver 300M „Na tajné službě Jejího Veličenstva“

Aby Omega replika plně využila 50. výročí přistání na Měsíci, potřebuje něco nového na oslavu a nové hodinky Bond na památku 50. výročí tajné služby Jejího Veličenstva jsou včasnou připomínkou toho, že kromě astronautů je falešná Omega také také preferovaný časoměřič určitého tajného agenta.
Ve skutečnosti jsme vždy považovali Lazenbyho za poněkud podceňovaného a jsme dokonce ochotni zanedbat skutečnost, že ve skutečném filmu měl na sobě chronograf refexu „Pre-Daytona“. 6238, protože to bylo dlouho předtím, než v roce 1995 vstoupilo do hry Omega partnerství s producentem dluhopisů EON Productions.
Na nové hodinky James Bond: Omega Seamaster Diver 300M se často ne slaví jako nejúžasnější hodinky Omega, ale nové falešné hodinky se jednoho dne mohou ještě jednou uplatnit v horologické historii. Velikost je 42 mm a je vyrobena z nerezové oceli, je omezena na 7 007 kusů a je opatřena černým PVD na černém keramickém ciferníku se spirálovým kartáčovaným hlavňovým designem na počest úvodních kreditů filmů Bond.repliky hodinek repliky hodinek
Méně tiše, v 9 hodin, je na boku krabice zlatá deska s 18 karáty, vyrytá omezeným číslem edice práce. 18K žluté zlato bylo také použito na rukou a indexech, včetně speciálního markeru ve 12 hodin, který byl inspirován erbem rodiny Bondů – odkaz na Lazenbyho obal jako heraldického učence ve filmu. Dalším poněkud jemným dotykem je použití klasického písma „007“ pro sedmdesátá léta, která se objeví v datovém okně v 6 hodin.
Co bychom měli zmínit, je „skrytá“ číslice „50“ uvnitř indexu 10 hodin, která se objevuje pouze ve tmě, jak je vykreslována v Super-LumiNova – odkaz na 50. výročí tajné služby Jejího Veličenstva. Hodinky přicházejí na černém gumovém řemínku v černé krabičce, která je zdobena vzory hlaveňů zbraní, zlatými logy 007 a knoflíky ve tvaru kulky. Zahrnut je také kovový náramek a cestovní kufřík zdobený kůží s vyrytým erbem rodiny Bond a legenda „Máme celý čas na světě“ – poněkud morbidní odkaz na film, ve kterém je Bondova manželka Tracy zavražděna na konec.
Raynald Aeschlimann, prezident a generální ředitel Omega, nazval repliky hodinek „poctou klasickému poutovému filmu a jeho nejznámějším charakterům.“ Tyto neobvyklé hodinky jsou elegantní a plné překvapení a jsou jistě oblíbené u sběratelů a fanoušků postava, protože má mnoho funkcí souvisejících s pouto. “Uvidíme.