Vynikající výkon splňuje robustní styl v nové replici Breitling Superocean

Breitling může být nejlépe známý pro hodinky zaměřené na letectví, ale když vytahuje potápěčské hodinky jako nový ocelový Superocean 44 Special z jeho arzenálu, sedíme a věnujeme pozornost. Nejnovější přírůstek řady Superocean značky, který byl poprvé propuštěn v roce 1957, se zdá, že 44 Special je lethally schopný kus soupravy a jeho specifikace nezklamou s hloubkou 1000 metrů nebo 3300 stop.
Vzdušná kolekce Breitling přesunula své zaměření z nebe na moře s novým Superoceanem 44. Keramický jednosměrný otočný rámeček oznamuje svůj náramek s nástroji a také obsahuje bezpečnostní ventil pro vyvážení tlakových rozdílů, který je označuje za hodný profesionálního použití . Přidávejte ratcheted profil pro snadnou manipulaci, a to i s rukavicemi a luminiscenčními číselníky, aby se zvýšila čitelnost pod vodou a můžete vidět, proč by to mohlo způsobit, že chlapci Planet Ocean na falešné Omega budou trochu nervózní.
Superocean 44 je samozřejmě ve velikosti 44 mm a je dodáván ve dvou verzích: černý ciferník a rámeček s klasickou černou nebo modrou gumovou Breitling repliky hodinek “ocean racer”; a modrý ciferník a rámeček z nerezové oceli. Oba jsou opatřeny dvojitou těsnicí kroužkou se šroubovacím uzávěrem a jsou opatřeny mechanickým samonavíracím chronometrem – certifikovaným COSC. Druhá ruka s červeným hrotem a malým luminiscenčním trojúhelníkem umožňuje uživateli ověřit, zda pohyb funguje v daném okamžiku. Ocelové pouzdro na obou kusech je na vrchní straně saténové a leštěné po stranách a koruně. Rukavice typu baton rozlišují hodiny od minut, zatímco různě tvarované hodinové značky označují pětiminutové intervaly, čtvrtletí a 12 hodin. Konečně safírové krystaly jsou na obou stranách “oděruvzdorné”, čímž zlepšují čitelnost za jakýchkoliv podmínek.
Označení značky “ocean racer” popruh je vždy jedním z našich oblíbených vzhledů popruhů a doporučujeme to jako možnost pro jakoukoliv repliky Breitling hodinky, jehož styl se hodí k účtu. Je to hybrid mezi klasickým gumovým ponorným popruhem a racingovým “rally” páskem s řadou děr, je robustní a jedinečný. Falešný Breitlingův jiný gumový pás je také docela chladný, s vyvýšeným podpisem Breitlingu a dokončeným modře, což mu dává trochu víc aeronautické atmosféry. Pouze Panerai to dělá lépe, ačkoli Luminor je obecně méně přístupné hodinky než Breitlings. Superocean 44 je však v souladu s návratem Dýchání na větší čas a odpovídá velikosti většiny svítidel. Které byste chtěli, aby se vaše zápěstí připoutalo v případě nouze pod vodou?